302989-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Ogrodowa, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Ogrodowa, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Ogrodowa, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Zamawiający wymaga aby Wykonawca: • świadczył usługę sprzątania minimum 14 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 7 etatów. • dysponował osobą pełniącą funkcję koordynatora prac. • posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 550 000,00 zł przez cały okres trwania umowy. W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia dotyczącą usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia. Wykonawca w ramach obowiązków: • zapewni stawiennictwo koordynatora prac, w celu przeprowadzenia kontroli budynków, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednego lub kilku budynków. • przystąpi do wykonania ozonowania powierzchni wewnętrznej budynków w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie . 2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp. a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy. b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.
Interne KennungZP.26.51.2026.PW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Ogrodowa, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Zamawiający wymaga aby Wykonawca: • świadczył usługę sprzątania minimum 14 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 7 etatów. • dysponował osobą pełniącą funkcję koordynatora prac. • posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 550 000,00 zł przez cały okres trwania umowy. W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia. Wykonawca w ramach obowiązków: • zapewni stawiennictwo koordynatora prac, w celu przeprowadzenia kontroli budynków, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednego lub kilku budynków. • przystąpi do wykonania ozonowania powierzchni wewnętrznej budynków w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie. 2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp. a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy. b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.