See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 60 fabrycznie nowych samochodów osobowych wyposażonych i przeznaczonych do egzaminowania na prawo jazdy kat. B, na potrzeby Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 60 fabrycznie nowych samochodów osobowych wyposażonych i przeznaczonych do egzaminowania na prawo jazdy kat. B, na potrzeby Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach spełniających następujące warunki: - pojazdy będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane po 1 stycznia 2024 roku, kompletne, wolne od wad prawnych, fizycznych, konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych oraz sprawne technicznie, - pojazdy te muszą być pojazdami standardowymi oferowanymi przez producenta pojazdów dla klientów na terenie Polski, - pojazdy te nie mogą mieć żadnych przeróbek i modyfikacji wykonanych bez wiedzy i zgody producenta pojazdu, z wyjątkiem wyposażenia związanego z koniecznością przystosowania pojazdów do przeprowadzania egzaminów, czyli muszą posiadać: • zainstalowany system rejestracji przebiegu egzaminu, • dodatkowy pedał hamulca roboczego oraz dodatkowy pedał sprzęgła, • tablicę wyróżniającą L oraz dodatkowe lusterka, • zabezpieczenie lakieru poprzez oklejenie folią ochronną PPF newralgicznych elementów pojazdu
Interne Kennung: AT-ZP.262.3.2025.EG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte