2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w budynkach WSA w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez wykonawcę w sposób określony w projektowanych postanowieniach umowy, w oparciu o wymagane zasoby osobowe – zamawiający dopuszcza pracowników z lekkim stopniem niepełnosprawności (w rozumieniu ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych [Dz.U. 2025 poz. 913 z późn. zm.]), jednostki urządzeń i sprzętu oraz materiały czystościowe wykonawcy (we wszystkie dni pracy zamawiającego, od poniedziałku do piątku, a w przypadku pracy sądu również w soboty) w zakresie: 1) utrzymania czystości w budynku i na zewnątrz budynku, utrzymania czystości w ramach „serwisu”, zimowego utrzymania, jednostronnego mycia okien od wewnątrz – w budynku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 10 w Warszawie – zgodnie z opisem będącym załącznikiem nr 5 do PPU; 2) utrzymania czystości w budynku i na zewnątrz budynku, utrzymania czystości w ramach „serwisu”, zimowego utrzymania, dwustronnego mycia okien od wewnątrz – w budynku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie przy ul. Jana Pankiewicza 4 w Warszawie – zgodnie z opisem będącym załącznikiem nr 6 do PPU; 3) utrzymania czystości w budynku i na zewnątrz budynku, utrzymania czystości w ramach „serwisu”, zimowego utrzymania, dwustronnego mycia okien od wewnątrz – w budynku VIII Wydziału Zamiejscowego w Radomiu Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie przy ul. Słowackiego 7 w Radomiu – zgodnie z opisem będącym załącznikiem nr 7 do PPU. 2. Wykonawca zobowiązuje się do realizowania przedmiotu zamówienia zgodnie z umową, z wymaganą należytą starannością w szczególności zgodnie z wymogami w PPU oraz określonymi w: 1) ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2025 r. poz. 277) w zakresie obowiązku zatrudniania osób sprzątających na umowę o pracę; 2) regulacjach wewnętrznych zamawiającego, dotyczących zasad ochrony osób i mienia oraz w szczególności w zakresie wymogów bhp i p.poż. 3. Świadczenie usług utrzymania czystości polegać będzie na sprzątaniu pomieszczeń biurowych przy użyciu własnego sprzętu, środków czyszczących oraz stałego zabezpieczenia papieru toaletowego, ręczników papierowych, mydła w płynie i odświeżaczy powietrza (żelowych i elektrycznych). Jakość materiałów czyszczących i higienicznych przewidzianych do świadczenia przedmiotowych usług nie może odbiegać od standardu określonego w treści SWZ lub produktów wysokiej jakości, występujących na rynku w ilościach zabezpieczających naturalne potrzeby pracowników Sądu w żądanym okresie. Wymaga się, aby w pomieszczeniach WC przez całą dobę znajdowały się: papier toaletowy, ręczniki jednorazowe, mydło, odświeżacze powietrza w żelu oraz elektryczne (załadowane napełnionym wkładem oraz bateriami) oraz w pokojach socjalnych płyn do mycia naczyń, gąbki-zmywaki, szczotki do mycia naczyń.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak