See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu do ECPW, kolonoskopu i aparatu USG w ramach projektu ,,Zapewnienie równego dostępu do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS) oraz rozwój opieki jednego dnia’’
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do ECPW (Endoskopowa Cholangiopankreatografia Wsteczna), Videokolonoskopu HD oraz USG do badań prenatalnych w ramach projektu ,,Zapewnienie równego dostępu do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS) oraz rozwój opieki jednego dnia poprzez modernizację poradni oraz zakup nowoczesnego wyposażenia dla Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie sp. z o.o.’’ Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia (3 części): Część 1 – Zestaw do ECPW 1 szt. Część 2 –Kolonoskop 1 szt. Część 3 – USG do badań prenatalnych 1 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 104191-2026
Interne Kennung: P/N/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen, 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw do ECPW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do ECPW 1 szt. Szczegółowy opis zamówienia (parametry techniczne) znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
Los: LOT-0002
Titel: Kolonoskop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolonoskopu 1 szt. Szczegółowy opis zamówienia (parametry techniczne) znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: USG do badań prenatalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu aparatu USG do badań prenatalnych 1 szt. Szczegółowy opis zamówienia (parametry techniczne) znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage