2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup mediálního prostoru v letech 2025 až 2028
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup inzertní plochy v tištěných, elektronických a outdoorových médiích, nákup vysílacího prostoru v rozhlase a TV a poskytování dalších služeb souvisejících s inzercí a propagací programů administrovaných Státním fondem životního prostředí České republiky jakožto zadavatelem (Operační program Životní prostředí 2021-2027, Operační program Spravedlivá transformace 2021-2027, Nová zelená úsporám, Národní program Životní prostředí, programy financované z Modernizačního fondu, případně další programy, které budou v průběhu plnění rámcové dohody zadavatelem administrovány).
Interne Kennung: 7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen, 79341100 Werbeberatung, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) V případě ukončení rámcové dohody před uplynutím doby plnění veřejné zakázky, vyhrazuje si zadavatel možnost nahradit vybraného dodavatele jiným dodavatelem, a to konkrétně dalším v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení. S tímto dodavatelem bude uzavřena rámcová dohoda pouze v případě, že i v této době bude dodavatel splňovat veškeré stanovené zadávací podmínky, včetně požadavků na kvalifikaci. Pokud dodavatel, který se umístil další v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, neposkytne zadavateli součinnost k uzavření rámcové dohody či nesplní veškeré stanovené zadávací podmínky, vyhrazuje si zadavatel možnost oslovit dalšího dodavatele v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, a možnost tento postup opakovat až do vyčerpání všech dodavatelů v pořadí. 2)Za splnění podmínky, že nebude vyčerpána částka, která je zároveň předpokládanou hodnotou, vyhrazuje si zadavatel právo prodloužit dobu trvání rámcové dohody vzešlé z tohoto zadávacího řízení, a to do doby uzavření nové rámcové dohody, zajišťující navazující plnění. V takovém případě uzavře zadavatel s vybraným dodavatelem dodatek ke stávající rámcové dohodě před koncem jejího trvání.