2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie rozwoju odnawialnych źródeł energii w Gminie Dobra
Beschreibung: 4.2.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Wsparcie rozwoju odnawialnych źródeł energii w Gminie Dobra”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostawie i montażu: w zakresie Zadania nr I: a) 139 instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych oraz 63 magazyny energii dla budynków mieszkalnych. Wszystkie budynki zlokalizowane są na terenie Gminy Dobra, W zakresie zadania nr 2: b) 24 kotłów na pellet 44 instalacji powietrznych pomp ciepła cwu.
Interne Kennung: IGOŚR.271.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 44112410 Dachgerüste, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71220000 Architekturentwurf, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen, 31422000 Batteriesätze, 31440000 Batterien, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331110 Installation von Kesseln, 09332000 Sonnenenergieanlage, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09330000 Solarenergie, 44621200 Heizkessel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Wsparcie rozwoju odnawialnych źródeł energii w Gminie Dobra”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostawie i montażu: w zakresie Zadania nr I: a) 139 instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych oraz 63 magazyny energii dla budynków mieszkalnych. Wszystkie budynki zlokalizowane są na terenie Gminy Dobra,
Beschreibung: Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załączniku nr 11.1 do SWZ:
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Wsparcie rozwoju odnawialnych źródeł energii w Gminie Dobra”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostawie i montażu:W zakresie zadania nr 2: b) 24 kotłów na pellet 44 instalacji powietrznych pomp ciepła cwu.
Beschreibung: Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załącznikach nr 11.2 oraz 11.3 do SWZ: (i) PFU Tom II – kotły na biomasę - dla Części II zamówienia (zał. 11. 2 do SWZ) (ii) PFU Tom III – powietrzne pompy ciepła cwu dotyczy - dla Części II zamówienia (zał. 11.3 do SWZ)
Interne Kennung: zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 44621200 Heizkessel