303177-2026 - Ergebnis
Tschechien – Teile für Ton- und Videoanlagen – Dodávka příslušenství videokonferenčních setů a implementace videokonferenčního řešení vč. servisní podpory
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka příslušenství videokonferenčních setů a implementace videokonferenčního řešení vč. servisní podpory
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka příslušenství videokonferenčních setů a implementace videokonferenčního řešení včetně následné servisní podpory zajišťující provozní podporu videokonferenčního řešení a jeho příslušenství po dobu 10 let.
Vorherige Bekanntmachung530593-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32351200 Abschirmungen, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPředmětem veřejné zakázky je dodávka příslušenství videokonferenčních setů a implementace videokonferenčního řešení včetně následné servisní podpory zajišťující provozní podporu videokonferenčního řešení a jeho příslušenství po dobu 10 let.