303197-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bitumen und Asphalt – Dodávka asfaltové emulze pro rok 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka asfaltové emulze pro rok 2025
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka asfaltové emulze na akcích realizovaných zadavatelem v průběhu 12 měsíců od uzavření rámcové smlouvy s účastníky ZŘ vybranými v rámci jednotlivých částí ZŘ s celkovým předpokládaným odebraným množstvím 520 tun.
Interne Kennung: Asfaltová emulze
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část - Dodávka asfaltové emulze pro oblast Karlovy Vary
Beschreibung: Předmětem plnění této části je dodání asfaltové emulze v celkovém předpokládaném objemu 200 tun v okrese Karlovy Vary, přičemž jednotlivé druhy emulzí a jejich předpokládané odebrané množství je uvedeno v Příloze č. 2 Zadávací dokumentace – Krycí list, nabídková cena
Interne Kennung: 1. část
Los: LOT-0003
Titel: 3. část - Dodávka asfaltové emulze pro oblast Cheb
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka asfaltové emulze na akcích realizovaných zadavatelem v průběhu 12 měsíců od uzavření rámcové smlouvy s účastníky ZŘ vybranými v rámci okresu Cheb s celkovým předpokládaným odebraným množstvím 200 tun.
Interne Kennung: 3. část
Los: LOT-0002
Titel: 2. část - Dodávka asfaltové emulze pro okres Sokolov
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka asfaltové emulze na akcích realizovaných zadavatelem v průběhu 12 měsíců od uzavření rámcové smlouvy s účastníky ZŘ vybranými v rámci okresu Sokolov s celkovým předpokládaným odebraným množstvím 120 tun.
Interne Kennung: 2. část