2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup mediálního prostoru v letech 2025-2026
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky „Nákup mediálního prostoru v letech 2025-2026“ je nákup inzertní plochy v tištěných a elektronických médiích, nákup vysílacího prostoru v rozhlase a TV a poskytování dalších služeb souvisejících s inzercí a propagací aktivit Zadavatele a programů administrovaných Zadavatelem (Operační program Životní prostředí a Operační program Spravedlivá transformace).
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen, 79341100 Werbeberatung, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/24/V00040635