2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova, servis a profylaxe klimatizací - Jihozápad ČR
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky klimatizačních jednotek, včetně zajištění servisu v regionu Jihozápad ČR. Součástí plnění je rovněž poskytování pozáručního servisu a preventivních prohlídek stávajících klimatizačních jednotek.
Vorherige Bekanntmachung: 500596-2023
Interne Kennung: 120230044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
5. Los
Los: LOT-0001