303404-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Muldenkipper – NÁKUP KOLOVÝCH VOZIDEL NÁKLADNÍCH.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNÁKUP KOLOVÝCH VOZIDEL NÁKLADNÍCH.
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je v rámci realizace jednotlivých dílčích plnění, na základě Smlouvy, dodávka 2ks valníků 4x4 s hydraulickým nakládacím jeřábem pro Severočeské doly, úsek Lom a dodávka 1ks sklápěcího valníku 6x6 s hydraulickým nakládacím jeřábem pro Severočeské doly, úsek DB Skrývka-pásová doprava 3.řez.
Interne KennungN006/26/V00007161
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungValníky
LosLOT-0002
Interne KennungValník