303412-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Aufzüge – Dodávka, instalace a servis nového výtahu včetně souvisejících stavebních prací
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka, instalace a servis nového výtahu včetně souvisejících stavebních prací
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání nového výtahu (kompletně nové technologie výtahu) a v souvislosti s tím provedení nástavby stávající výtahové šachty a zřízení nové výstupní stanice v půdním prostoru, který dosud stávajícím výtahem nebyl obsluhován. Výtah, jehož dodání je předmětem této zakázky, bude elektrický sériově vyráběný s typovým certifikátem v rámci zemí EU, s umístěním výtahového stroje v horní části šachty. Výtah nebude evakuační, ale bude připravený pro budoucí možné rozšíření s evakuační funkcí, a to v souladu s požadavky uvedenými v projektové dokumentaci.
Interne KennungVZ č. 3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 45000000 Bauarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
LosLOT-0001