303426-2026 - Wettbewerb
Polen – Buchbindereimaschinen – Zakup i dostawa finishera do wykańczania zadrukowanej wstęgi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa finishera do wykańczania zadrukowanej wstęgi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego Finishera do wykańczania zadrukowanej wstęgi wraz z instalacją oraz niezbędnym instruktażem z obsługi urządzenia. Urządzenie musi posiadać certyfikat CE lub deklaracje zgodności z certyfikatem CE oraz być fabrycznie nowe, pochodzić z produkcji z 2026 r., wolne od wad, niebędące przedmiotem eskpozycji, elementem szkolenia bądź innej formy użytkowania. 2. Urządzenie zostanie zainstalowane w Departamencie Zarządzania Dokumentacją i Poligrafią w Warszawie, przy ul. Podskarbińskiej 25A , 03-829 Warszawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung142031-2026
Interne Kennung993200.271.006.2026-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp w związku z opublikowaniem w dniu 02.03.2026 r. wstępnego ogłoszenia informacyjnego nr 142031-2026.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991100 Buchbindereimaschinen
5. Los
LosLOT-0001