2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wegslepen voertuigen
Beschreibung: Wegslepen voertuigen, contract met bestaande partij eerder verlengd door slechts 1 inschrijver.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50118100 Pannen- und Abschleppdienste für Personenwagen, 50118400 Pannen- und Abschleppdienste für Kraftfahrzeuge, 63727100 Einsatz von Schleppbooten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht behelst dat de berger op verzoek van de gemeente voertuigen wegsleept waarvan de gemeente dit nodig acht in het kader van hinder, gevaar of een geplaatste wielklem. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomst met 2 jaar initiële looptijd en 2 jaar verlenging