2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud & glasbewassing
Beschreibung: Het betreft de schoonmaak en de gevel- en glasbewassing van een 30-tal scholen met in totaal 35 gebouwen van Laurentius in 6 verschillende gemeenten in de regio Den Haag/Delften daarnaast (niet preferent) het periodiek vloerenonderhoud en andere eventuele werkzaamheden op afroep. Het betreft de schoonmaak en de gevel- en glasbewassing van een 30-tal scholen met in totaal 35 gebouwen van Laurentius in 6 verschillende gemeenten in de regio Den Haag/Delften daarnaast (niet preferent) het periodiek vloerenonderhoud en andere eventuele werkzaamheden op afroep.
Interne Kennung: EX-000780-FJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaak Laurentius
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 jaar en optioneel 3x2 optiejaren