303467-2026 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Wielobranżowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz urządzeniami budowlanymi w miejscowości Chrcynno, na terenie działek 173/5 i 173/7, gm. Nasielsk”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWielobranżowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz urządzeniami budowlanymi w miejscowości Chrcynno, na terenie działek 173/5 i 173/7, gm. Nasielsk”
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia stanowi: Usługa pn.: Wielobranżowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz urządzeniami budowlanymi w miejscowości Chrcynno, na terenie działek 173/5 i 173/7, gm. Nasielsk". 2) Wspólny Słownik Zamówień: Główny kod CPV: 71247000-1 – Nadzór nad robotami budowlanymi Dodatkowy kod CPV: 71520000-9 Usługi nadzoru budowlanego 3) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Świadczenie usług związanych z pełnieniem funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz urządzeniami budowlanymi w miejscowości Chrcynno, na terenie działek 173/5 i 173/7, gm. Nasielsk”, realizowanym na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Pana Karola Sitarskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą 4Idea KAROL SITARSKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, z siedzibą przy ul. Złotej 15 lok. U5, 25-015 Kielce , NIP 6572771351, REGON 365571352 oraz decyzji pozwolenia na budowę nr 57/2025 z 25 marca 2025 r. uprawomocnionej 31 marca 2025 r. Przedmiot zamówienia obejmuje nadzór inwestorski w następujących specjalnościach: • konstrukcyjno – budowlanej, • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych, gazowych, • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, • drogowej. 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Pozostałe zgodnie z SWZ.
Interne KennungPN.06.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 poz. 1320) – dalej: ustawy Pzp. 2. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań to jest: Realizacji usługi nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego (…) gm. Nasielsk” opisanej w niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia – gdzie niniejszy obowiązek obejmuje nadzór inwestorski we wszystkich niżej wskazanych specjalnościach, to jest: - konstrukcyjno – budowlanej, - instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych, gazowych, - instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, - instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, - drogowej. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy . Wykonawca jest zobowiązany wskazać w JEDZ w części II Sekcja D części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy podwykonawców, jeśli są już znane. 3. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem https://simkznmazowszecentrum.ezamawiajacy.pl zwanej dalej Platformą lub systemem. Szczegółowe informacje dotyczące przyjętego w postępowaniu sposobu komunikacji znajdują się w rozdziale III podrozdział 1 SWZ. 4. Instrukcja korzystania z systemu o którym mowa w ust. 3 stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 5. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp, tzn. oferty przewidującej odmienny sposób wykonania zamówienia niż określony w SWZ. 7. Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w dziale IX ustawy Pzp (art. 505–590). 8. Zamawiający oświadcza, że spełnia wymogi określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 r.) – dalej: RODO – tym samym dane osobowe podane przez wykonawcę będą przetwarzane zgodnie z RODO oraz zgodnie z przepisami krajowymi. Pozostałe informacje w tym zakresie znajdują się w SWZ. 9. Zamawiający nie stawia żadnych wymogów w zakresie złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 10. Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 2.000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych 00/100). Szczegółowe informacje w tym zakresie określa rozdz. II ust. 10 SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy, zgodnie z ustawą Pzp i treścią Projektowanych Postanowień Umowy (PPU) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 12. Zamawiający przewidział możliwość zmian umowy - szczegóły w treści Załącznika nr 2 do SWZ (PPU). 13. Zamawiający nie przewiduje realizacji wizji lokalnej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001
TitelWielobranżowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz urządzeniami budowlanymi w miejscowości Chrcynno, na terenie działek 173/5 i 173/7, gm. Nasielsk”.
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia stanowi: Usługa pn.: "Wielobranżowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz urządzeniami budowlanymi w miejscowości Chrcynno, na terenie działek 173/5 i 173/7, gm. Nasielsk”. 2) Wspólny Słownik Zamówień: Główny kod CPV: 71247000-1 – Nadzór nad robotami budowlanymi Dodatkowy kod CPV: 71520000-9 Usługi nadzoru budowlanego 3) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Świadczenie usług związanych z pełnieniem funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz urządzeniami budowlanymi w miejscowości Chrcynno, na terenie działek 173/5 i 173/7, gm. Nasielsk”, realizowanym na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Pana Karola Sitarskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą 4Idea KAROL SITARSKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, z siedzibą przy ul. Złotej 15 lok. U5, 25-015 Kielce , NIP 6572771351, REGON 365571352 oraz decyzji pozwolenia na budowę nr 57/2025 z 25 marca 2025 r. uprawomocnionej 31 marca 2025 r. Przedmiot zamówienia obejmuje nadzór inwestorski w następujących specjalnościach: – konstrukcyjno – budowlanej, – instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych, gazowych, – instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, – instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, – drogowej. 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Pozostałe zgodnie z SWZ.
Interne Kennungsygnatur PN.06.2026