See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 13 Pakietów, na potrzeby 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu, sukcesywnie przez okres trwania umowy: Pakiet 1 Leki główne Pakiet 2 Antybiotyki /chemioterapeutyki Pakiet 3 Leki i mju / Stomatologia Pakiet 4 Insuliny I, leki peptydowe Pakiet 5 Insuliny II / Enoxaparin Pakiet 6 Ferricum derisomaltosum Pakiet 7 Thiogamma Pakiet 8 Płyny infuzyjne Pakiet 9 Nadroparin Pakiet 10 Żywienie pozajelitowe - aminokwasy, witaminy Pakiet 11 Żywienie dojelitowe, sju do żywienia dojelitowego Pakiet 12 Żywienie pozajelitowe 2 Pakiet 13 Żel do znieczulenia miejscowego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo - cenowe.
Interne Kennung: ZP/05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Leki główne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo - cenowe.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Antybiotyki /chemioterapeutyki
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Leki i mju / Stomatologia
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Insuliny I, leki peptydowe
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Insuliny II / Enoxaparin
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Ferricum derisomaltosum
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 Thiogamma
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 Płyny infuzyjne
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Nadroparin
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 Żywienie pozajelitowe - aminokwasy, witaminy
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 Żywienie dojelitowe, sju do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 Żywienie pozajelitowe 2
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 Żel do znieczulenia miejscowego
Interne Kennung: Pakiet 13