2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revisie Roerpropellers
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op de revisie van roerpropellers van het merk HRP/ZF ten behoeve van IJ-veren van GVB. De uit te voeren werkzaamheden bestaan uit het inspecteren en reviseren van mechanische onderdelen, zoals onder andere het vervangen van tandwielen en het conserveren van de roerpropeller. Op basis van de huidige passagiersvoorspellingen is de verwachting dat er de komende 4 jaar in totaal 9 revisie beurten nodig zullen zijn. In verband met de onzekerheid over het daadwerkelijk aantal uren inzet van de roerpropellers wordt de maximale hoeveelheid gesteld op 12 revisies in plaats van 9. Zie aanbestedingsleidraad en bijlagen voor nadere informatie. Op basis van de huidige passagiersvoorspellingen is de verwachting dat er de komende 4 jaar in totaal 9 revisie beurten nodig zullen zijn. In verband met de onzekerheid over het daadwerkelijk aantal uren inzet van de roerpropellers wordt de maximale hoeveelheid gesteld op 12 revisies in plaats van 9.
Interne Kennung: 2024-33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50240000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Schifffahrt und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34500000 Schiffe und Boote, 50240000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Schifffahrt und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gelijk aan omschrijving hoofdopdracht. Gelijk aan omvang hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De volgende opties kunnen deel uitmaken van deze opdracht: - Herstellingen aan roerpropellers van het merk HRP/ZF in het geval van schades en/of calamiteiten. GVB behoudt zich het recht voor om deze opties ook als aparte opdrachten aan een of meer andere partijen te verstrekken.