2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa biogazowni kofermentacyjnej na terenie Oczyszczalni Ścieków Lewy Brzeg w Koninie - I etap
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wybudowanie I etapu biogazowni kofermentacyjnej o mocy 1,0 MWe – 2 silniki kogeneracyjne o mocy 0,5 MWe (+ 1 silnik rezerwowy 0,5 MWe). W ramach Inwestycji należy zaprojektować i wykonać wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wybudowania instalacji biogazowej produkującej paliwo gazowe, wykorzystywane, po oczyszczeniu, do zasilenia kogeneratorów, w celu produkcji energii elektrycznej i ciepła w skojarzeniu. Działania te obejmą budowę nowych obiektów i instalacji, wykonanie nowych połączeń między obiektami w zakresie sieci technologicznych, wodociągowych, elektrycznych, automatyki i komunikacyjnych. Okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty i zamontowane urządzenia – nie krótszy niż 60 miesięcy i nie dłuższy niż 84 miesiące (kryterium oceny ofert) od daty wystawienia Świadectwa Przejęcia całości Robót. Zamawiający wymaga, aby wszystkie materiały i urządzenia, które będą przeznaczone do wbudowania w ramach niniejszego Zamówienia i na które Wykonawca otrzyma gwarancję od ich Producenta/Dostawcy, były fabrycznie nowe i nie starsze niż 12 miesięcy, licząc od daty produkcji do dnia ich wbudowania.
Interne Kennung: DOP/2/451/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa biogazowni kofermentacyjnej na terenie Oczyszczalni Ścieków Lewy Brzeg w Koninie - I Etap
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wybudowanie I etapu biogazowni kofermentacyjnej o mocy 1,0 MWe – 2 silniki kogeneracyjne o mocy 0,5 MWe (+ 1 silnik rezerwowy 0,5 MWe). W ramach Inwestycji należy zaprojektować i wykonać wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wybudowania instalacji biogazowej produkującej paliwo gazowe, wykorzystywane, po oczyszczeniu, do zasilenia kogeneratorów, w celu produkcji energii elektrycznej i ciepła w skojarzeniu. Działania te obejmą budowę nowych obiektów i instalacji, wykonanie nowych połączeń między obiektami w zakresie sieci technologicznych, wodociągowych, elektrycznych, automatyki i komunikacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w Tomie II (PFU) SWZ. Okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty i zamontowane urządzenia – nie krótszy niż 60 miesięcy i nie dłuższy niż 84 miesiące (kryterium oceny ofert) od daty wystawienia Świadectwa Przejęcia całości Robót. Zamawiający wymaga, aby wszystkie materiały i urządzenia, które będą przeznaczone do wbudowania w ramach niniejszego Zamówienia i na które Wykonawca otrzyma gwarancję od ich Producenta/Dostawcy, były fabrycznie nowe i nie starsze niż 12 miesięcy, licząc od daty produkcji do dnia ich wbudowania.