30351-2024 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Crisis Interventie Team (CIT)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Crisis Interventie Team (CIT)
Beschreibung: Er is geen sprake van een verzoek tot inschrijving. Dit betreft een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf, zoals bedoeld in artikel 4.16 van de Aanbestedingswet. Met de Jeugdwet hebben de gemeenten de taak om de noodzakelijke jeugdhulp in te zetten voor hun jeugdigen. In acute situaties, waar onmiddellijke actie nodig is, is de gemeente verantwoordelijk dat de jeugdhulp altijd (dag en nacht) direct bereikbaar en beschikbaar is. Deze verantwoordelijkheid is geborgd in artikel 2.6, eerste lid, onderdeel b van de Jeugdwet. Om uitvoering te geven aan deze verantwoordelijkheid, werkt de regio met een Crisis Interventie Team (CIT) voor de gemeenten: Den Haag, Delft, Midden-Delfland, Leidschendam-Voorburg, Pijnacker-Nootdorp, Rijswijk, Wassenaar, Westland en Zoetermeer. Het Servicebureau Jeugdhulp Haaglanden verzorgt namens bovengenoemde gemeenten deze aankondiging en fungeert als enig aanspreekpunt tijdens deze aankondiging. De opdracht is boven de Europese drempelwaarde.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met de Jeugdwet hebben de gemeenten de taak om de noodzakelijke jeugdhulp in te zetten voor hun jeugdigen. In acute situaties, waar onmiddellijke actie nodig is, is de gemeente verantwoordelijk dat de jeugdhulp altijd (dag en nacht) direct bereikbaar en beschikbaar is. Deze verantwoordelijkheid is geborgd in artikel 2.6, eerste lid, onderdeel b van de Jeugdwet. Om uitvoering te geven aan deze verantwoordelijkheid, werkt de regio met een Crisis Interventie Team (CIT) voor de gemeenten: Den Haag, Delft, Midden-Delfland, Leidschendam-Voorburg, Pijnacker-Nootdorp, Rijswijk, Wassenaar, Westland en Zoetermeer.
Interne Kennung: 1