See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie / rozbudowa systemów dziedzinowych w celu udostępnienia nowych elektronicznych usług publicznych oraz dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych w Krośnie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie / rozbudowa systemów dziedzinowych w celu udostępnienia nowych elektronicznych usług publicznych w zakresie szczegółowo opisanym w załącznikach nr 1-4 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: Cześć 1: Rozbudowa systemu danych przestrzennych miasta (SDPM) o nowe moduły dziedzinowe łącznie z wdrożeniem e-usług publicznych, utworzeniem danych przestrzennych oraz digitalizacją planów. Cześć 2: Wdrożenie Centralnego Portalu e-Usług (CPeU) łącznie z wdrożeniem e-usług publicznych, modernizacją i integracją systemów dziedzinowych oraz dostawą sprzętu serwerowego. Cześć 3: Dostawa zestawów komputerowych niezbędnych do wdrożenia e-usług publicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 88118-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72422000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Serveranwendungen, 48821000 Netzwerkserver, 48222000 Webserversoftwarepaket, 30213000 Personalcomputer, 48620000 Betriebssysteme, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Rozbudowa systemu danych przestrzennych miasta (SDPM) o nowe moduły dziedzinowe łącznie z wdrożeniem e-usług publicznych, utworzeniem danych przestrzennych oraz digitalizacją planów
Beschreibung: Rozbudowa systemu danych przestrzennych miasta (SDPM) o nowe moduły dziedzinowe łącznie z wdrożeniem e-usług publicznych, utworzeniem danych przestrzennych oraz digitalizacją planów.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72422000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Serveranwendungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Wdrożenie Centralnego Portalu e-Usług (CPeU) łącznie z wdrożeniem e-usług publicznych, modernizacją i integracją systemów dziedzinowych oraz dostawą sprzętu serwerowego
Beschreibung: Wdrożenie Centralnego Portalu e-Usług (CPeU) łącznie z wdrożeniem e-usług publicznych, modernizacją i integracją systemów dziedzinowych oraz dostawą sprzętu serwerowego.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72422000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Serveranwendungen, 48821000 Netzwerkserver, 48222000 Webserversoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Dostawa zestawów komputerowych niezbędnych do wdrożenia e-usług publicznych
Beschreibung: Dostawa zestawów komputerowych niezbędnych do wdrożenia e-usług publicznych.
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket