2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige Transparantie Borealis L-EU-26-05
Beschreibung: Zie documentatie 1 flowcytometer + 10 jaar onderhoud
Interne Kennung: L-EU-26-05
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: L-EU-26-05 Flowcytometer
Beschreibung: Het LUMC is voornemens een opdracht voor de aanschaf van een spectrale flowcytometer ten behoeve van de Flowcytometrie Core Faciliteit te gunnen aan de onderneming Cytek Biosciences B.V. gevestigd te Paasheuvelweg 25, Tower C5, 1105 BP Amsterdam, Nederland. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: Voorgestelde opdracht 1. Flowcytometer met mogelijkheid tot spectrale unmixing 2. In staat zijn om cellen te analyseren op hoge snelheid (minimaal 200µl/min) 3. In staat zijn om diep-UV en nabij infrarood fluorochromen te exciteren en te detecteren met meerdere detectoren 4. In staat zijn om kleine deeltjes te onderscheiden (resolutie 50nm of kleiner) 5. In staat zijn om hoge-resolutie afbeeldingen te maken van geanalyseerde cellen (resolutie minimaal 0,8µm). Aanschaf van een spectrale flowcytometer + 10 jaar service. Afsluiting Volledigheidshalve wil het LUMC u middels deze aankondiging op de hoogte brengen en in de gelegenheid stellen om hier een gemotiveerd bezwaar tegen aan te tekenen. Indien u bezwaar heeft tegen de voorgenomen Opdracht bij Cytek Biosciences B.V. wordt u verzocht zich uiterlijk 21-05-2026 vóór 17:00 uur via de email aanbestedingen@lumc.nl te melden bij drs. J.S.S Been, inkoper. Als dit tijdens de bovengenoemde periode niet (succesvol), is het LUMC vrij om over te gaan tot verstrekking van bovengenoemde opdracht. 1 flowcytometer + 10 jaar onderhoud in totaal
Interne Kennung: 1