2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2025 r. dla Zespołu Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2025 dla Zespół Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Gdańsku. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ -Formularz ofertowy W załączniku nr 2 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa ryb - Zad 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa ryb. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ –Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. W załączniku nr 2 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zad 1
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa mięsa, wędlin, drobiu - Zad 2
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięsa, wędlin, drobiu. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ –Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. W załączniku nr 2 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zad 2
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa wyrobów mleczarskich - Zad 3
Beschreibung: Sukcesywna dostawa wyrobów mleczarskich .Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ –Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. W załączniku nr 2 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zad 3
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich - Zad 4
Beschreibung: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ –Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. W załączniku nr 2 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zad 4
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców i jajek - Zad 5
Beschreibung: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców i jajek. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ –Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. W załączniku nr 2 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zad 5
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa wyrobów garmażeryjnych - Zad 6
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ –Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. W załączniku nr 2 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zad 6
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostawa mrożonek - Zad 7
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mrożonek. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ –Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. W załączniku nr 2 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zad 7
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0008
Titel: Sukcesywna dostawa pozostałych artykułów spożywczych - Zad 8
Beschreibung: Sukcesywna dostawa pozostałych artykułów spożywczych. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ –Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. W załączniku nr 2 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Zad 8