2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż, uruchomienie i serwis systemu monitoringu przeciwpożarowego lasów opartego o kamery ppoż. dalekiego zasięgu wraz z oprogramowaniem do automatycznej detekcji dymu - sprzęt w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i serwis systemu monitoringu przeciwpożarowego lasów opartego o kamery ppoż. dalekiego zasięgu wraz z oprogramowaniem do automatycznej detekcji dymu - sprzęt w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2).
Vorherige Bekanntmachung: 151582-2025
Interne Kennung: S.270.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45312330 Installation von Rundfunkantennen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32421000 Netzverkabelung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i serwis systemu monitoringu przeciwpożarowego lasów opartego o kamery ppoż. dalekiego zasięgu wraz z oprogramowaniem do automatycznej detekcji dymu - sprzęt w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). 2. Wykonawca po dostawie, montażu i uruchomieniu przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia w miejscu i terminie wskazanym przez Zamawiającego. Szkolenie powinno obejmować zakresem obsługę i działanie, instalację i konfigurację oprogramowania i urządzeń systemu. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do konsultacji oraz doradztwa w zakresie prezentowanego systemu, jego funkcjonalności, parametrów technicznych oraz innych właściwości oferowanego przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został określony w załączniku nr 2 do SWZ.