See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie łączności radiowej dla służb nadzoru ruchu obszaru autobusowego oraz dla autobusów.
Beschreibung: 1. Przedmiot Zamówienia dotyczy wykonania usługi polegającej na zapewnieniu łączności radiotelefonicznej. 2. Przedmiot Zamówienia obejmuje zapewnienie usługi łączności radiotelefonicznej dla maksymalnie 2500 urządzeń, na obszarze opisanym w Załączniku nr 2 do wzoru Umowy, przy wykorzystaniu cyfrowych urządzeń radiowych będących własnością Zamawiającego lub podmiotów związanych z Zamawiającym oddzielnymi umowami. 3. System łączności radiotelefonicznej musi współpracować z urządzeniami: Hytera PD785G, Hytera MD785, Hytera MD785G, TAIT Seria TM 9300 oraz innymi kompatybilnymi z DMR Tier III. 4. Szczegółowy opis wymagań technicznych dla systemu łączności radiotelefonicznej zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy- Wymagania techniczne dla sieci łączności radiowej.
Interne Kennung: 055/2025/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001