See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansów ratunkowych typu C wraz z wyposażeniem - szt. 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są ambulanse ratunkowe typu C w ilości 3 szt. wyposażone w nosze główne z transporterem
Vorherige Bekanntmachung: 200535-2026
Interne Kennung: TP/37/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
Los: LOT-0001