See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy artykułów żywnościowych do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik w Łagowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załącznikach nr 1a) – 1 j) do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ), w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą obejmowały:nabiał i wyroby mleczne, mięso i wyroby mięsne, pieczywo i wyroby cukiernicze, ryby i wyroby z ryb, mrożonki, warzywa i owoce, produkty suche, przetwory, napoje oraz jaja - w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załącznikach nr 1a) – 1 j) do SWZ. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP. Szczegółowy zakres dostaw zawarty jest w dokumentach zamówienia (SWZ i jej załącznikach).
Interne Kennung: SAZ.270.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nabiał i wyroby mleczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału i wyrobów mlecznych w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1a) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1a) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1a) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Mięso i wyroby mięsne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa i wyrobów mięsnych w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1b) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1b) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1b) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0003
Titel: Pieczywo i wyroby cukiernicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1c) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 3
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1c) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1c) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0004
Titel: Ryby i wyroby z ryb
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb i wyrobów z ryb w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1d) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 4
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1d) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1d) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0005
Titel: Mrożonki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1e) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 5
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1e) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1e) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0006
Titel: Warzywa i owoce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw i owoców w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1f) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 6
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1f) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1f) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0007
Titel: Produkty suche
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów suchych w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1g) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 7
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1g) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1g) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0008
Titel: Przetwory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1h) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 8
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1h) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1h) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0009
Titel: Napoje
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa napojów w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1i) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 9
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1i) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1i) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0010
Titel: Jaja
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jaj w asortymencie i ilości szacunkowej określonej w załączniku nr 1j) do SWZ, w okresie realizacji umowy i stosownie do potrzeb Zamawiającego. Dostawy będą realizowane do Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik, ul. Bolesława Chrobrego 10, 66-220 Łagów. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ oraz w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP.
Interne Kennung: Część nr 10
Beschreibung der Optionen: Jeżeli zapotrzebowanie na artykuły żywnościowe w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zwiększy się w stosunku pierwotnie określonego zakresu w szczególności z uwagi na zwiększone obłożenie obiektu wypoczynkowego, w stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne dostawy produktów i asortymentów, jak opisane w Załączniku nr 1j) do SWZ (dalej „Opcja”). Przedmiotem opcji mogą być wszystkie lub niektóre dostawy produktów i asortymentów opisane w Załączniku nr 1j) do SWZ i wycenione w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 30 % Wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 3 wzoru Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów/produktów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.