303727-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Zajištění převozu a stavby 1 stánku a doprovodného servisu na veletrzích ve Frankfurtu 2026, v Lipsku 2027, Boloni 2027 a Frankfurtu 2027, převoz knih a materiálu a doprovodný servis na veletrhu v Londýně 2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění převozu a stavby 1 stánku a doprovodného servisu na veletrzích ve Frankfurtu 2026, v Lipsku 2027, Boloni 2027 a Frankfurtu 2027, převoz knih a materiálu a doprovodný servis na veletrhu v Londýně 2027
Beschreibungpřevoz stánku a doprovodný servis
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungpřevoz stánku a související služby
Optionen
Beschreibung der Optionenuvedeny v zadávací dokumentaci