2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług porządkowo – czystościowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, będących w użytkowaniu Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług porządkowo czystościowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, będących w użytkowaniu Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: Załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia, Załączniku nr 2 – Wzór umowy, Załączniku nr 3 – Formularz ofertowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług porządkowo - czystościowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, będących w użytkowaniu Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych.