303750-2026 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Świadczenie usług utrzymania czystości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług utrzymania czystości
BeschreibungPrzedmiotem Umowy jest Świadczenie usług utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Gnieźnie w następującym zakresie: a) sprzątanie powierzchni wewnętrznej w budynku A i B przy ul. Franciszkańskiej 9/10 w Gnieźnie (o powierzchni 3.364,24 m2) b) sprzątanie terenów zewnętrznych wokół budynków A i B przy ul. Franciszkańskiej 9/10 w Gnieźnie (o powierzchni 874,00 m2). c) sprzątanie powierzchni wewnętrznej w budynku przy ul. Rynek 10 w Gnieźnie ( o powierzchni 141,93 m2)
Interne KennungZP-350-1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż wskazano w art.138 ust. 1Pzp )35 dni) w związku z faktem, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Uprawnienie takie zostało zawarte w art. 138 ust.4 Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Rejonowego w Gnieźnie
Beschreibung1. Przedmiotem Umowy jest Świadczenie usług utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Gnieźnie w następującym zakresie: a) sprzątanie powierzchni wewnętrznej w budynku A i B przy ul. Franciszkańskiej 9/10 w Gnieźnie (o powierzchni 3.364,24 m2) b) sprzątanie terenów zewnętrznych wokół budynków A i B przy ul. Franciszkańskiej 9/10 w Gnieźnie (o powierzchni 874,00 m2). c) sprzątanie powierzchni wewnętrznej w budynku przy ul. Rynek 10 w Gnieźnie ( o powierzchni 141,93 m2)