303768-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Stromkreiselemente – Dodávka venkovních třípólových vypínačů se zhášecím médiem SF6 72,5 kV (nebo 123 kV), 4000 A / 63 kA pro řízené spínání tlumivek v terciáru (od 10,5 kV do 34 kV).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka venkovních třípólových vypínačů se zhášecím médiem SF6 72,5 kV (nebo 123 kV), 4000 A / 63 kA pro řízené spínání tlumivek v terciáru (od 10,5 kV do 34 kV).
BeschreibungPředmět plnění této veřejné zakázky je dodávka 3 ks venkovních třípólových vypínačů se zhášecím médiem SF6 72,5 kV (nebo 123 kV), 4000 A / 63 kA pro řízené spínání tlumivek v terciáru (od 10,5 kV do 34 kV) v letech 2028 – 2031, specifikovaná v závazném návrhu kupní smlouvy a v technické specifikaci.
Interne Kennung2026100383
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31220000 Stromkreiselemente
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka venkovních třípólových vypínačů se zhášecím médiem SF6 72,5 kV (nebo 123 kV), 4000 A / 63 kA pro řízené spínání tlumivek v terciáru (od 10,5 kV do 34 kV)
Haupteinstufung (cpv): 31212000 Leistungsschalter
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a v Závazném návrhu Kupní smlouvy vč. příloh.