30378-2026 - Ergebnis
Polen – Postdienste – Drukowanie, konfekcjonowanie i doręczanie korespondencji dla Wydziału Podatków i Opłat - zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do części 1 i 2 zamówienia podstawowego OR-10.271.75.2024.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDrukowanie, konfekcjonowanie i doręczanie korespondencji dla Wydziału Podatków i Opłat - zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do części 1 i 2 zamówienia podstawowego OR-10.271.75.2024.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie korespondencji do doręczenia (konfekcjonowanie), świadczenie usług pocztowych dla Wydziału Podatków i Opłat Urzędu Miasta Krakowa w obrocie krajowym (tj. doręczanie adresatom i zwrot przesyłek niedoręczonych) oraz sporządzenie raportów doręczeń: - część 1 zamówienia: doręczanie korespondencji na terenie Miasta Krakowa; - część 2 zamówienia: doręczanie korespondencji na terenie Polski, poza terenem Miasta Krakowa. Przedmiot zamówienia w zakresie drukowania, konfekcjonowania i doręczania decyzji będzie realizowany w terminie od dnia zawarcia umowy do 31 lipca 2026 r., z zastrzeżeniem terminów, o których mowa w § 4 ust. 3 umowy odpowiednio dla części 1 i 2 zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają umowy wraz z załącznikami (odpowiednio dla części 1 i 2 zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung786853-2025
Interne KennungOR-10.271.87.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Doręczanie korespondencji na terenie Miasta Krakowa.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie korespondencji do doręczenia (konfekcjonowanie), świadczenie usług pocztowych dla Wydziału Podatków i Opłat Urzędu Miasta Krakowa w obrocie krajowym (tj. doręczanie adresatom i zwrot przesyłek niedoręczonych) oraz sporządzenie raportów doręczeń - część 1 zamówienia: doręczanie korespondencji na terenie Miasta Krakowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami (nr W/I/PD/18/2025). Szacowany wolumen przesyłek (decyzji) dla części 1 wynosi: - konfekcjonowanie przesyłki bez ulotki: 344 500 szt.; - konfekcjonowanie przesyłki z ulotką: 4 500 szt.; - doręczenie przesyłki oraz zwrot potwierdzenia odbioru albo zwrot przesyłki niedoręczonej: 349 000 szt. Podany powyżej wolumen to szacowane wartości. Rozliczenie umowy będzie następowało w oparciu o liczbę rzeczywiście przekazanych przesyłek. Zamawiający gwarantuje, że wolumen przesyłek przekazany Wykonawcy wyniesie co najmniej 65% wolumenu określonego powyżej.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Doręczanie korespondencji na terenie Polski, poza terenem Miasta Krakowa.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie korespondencji do doręczenia (konfekcjonowanie), świadczenie usług pocztowych dla Wydziału Podatków i Opłat Urzędu Miasta Krakowa w obrocie krajowym (tj. doręczanie adresatom i zwrot przesyłek niedoręczonych) oraz sporządzenie raportów doręczeń - część 2 zamówienia: doręczanie korespondencji na terenie Polski, poza terenem Miasta Krakowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami (nr W/I/PD/19/2025). Szacowany wolumen przesyłek (decyzji) dla części 2 wynosi: - konfekcjonowanie przesyłki bez ulotki: 86 500 szt.; - konfekcjonowanie przesyłki z ulotką: 1 500 szt.; - doręczenie przesyłki oraz zwrot potwierdzenia odbioru albo zwrot przesyłki niedoręczonej: 88 000 szt. Podany powyżej wolumen to szacowane wartości. Rozliczenie umowy będzie następowało w oparciu o liczbę rzeczywiście przekazanych przesyłek. Zamawiający gwarantuje, że wolumen przesyłek przekazany Wykonawcy wyniesie co najmniej 65% wolumenu określonego powyżej.