2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej
Beschreibung: Postępowanie prowadzone w trybie konkursu ofert w celu zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programu lekowego B.177 Leczenie dzieci i młodzieży chorych na glejaka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: postępowanie nr 07-26-000011/SZP/03/5/03.0000.477.02/01
Interne Kennung: 07-26-000011/SZP/03/5/03.0000.477.02/01