2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR HET HUREN VAN KOFFIE APPARATEN, KOFFIE EN TOEBEHOREN
Beschreibung: Familiehulp VZW is op zoek naar een leverancier voor de verhuur, installatie en het onderhoud van zowel; - Filter koffiemachines (voor groot verbruik en beschikt voor thermoskannen) - Volautomatische koffie apparaten (er is hierbij geen spraken van uitgifte van bekers of betaalsysteem) - Warme drankenautomaten (er is hierbij geen spraken van betaalsysteem) De apparaten dienen nieuw te zijn (geen refurbished of tweedehandstoestel) en eenvoudig te bedienen en te onderhouden.
Interne Kennung: MB2025-12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MB2025-12 - 1
Interne Kennung: 1