See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch śmieciarek niskoemisyjnych lub zeroemisyjnych- II części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Zakup dwóch śmieciarek niskoemisyjnych lub zeroemisyjnych- II części. Przedmiot zamówienia podzielony jest na następujące części: I część - Zakup śmieciarki niskoemisyjnej lub zeroemisyjnej dwukomorowej o pojemności komór w proporcjach 50/50 II część - Zakup śmieciarki niskoemisyjnej lub zeroemisyjnej dwukomorowej o pojemności komór w proporcjach 70/30 Planowana inwestycja to zakup dwóch śmieciarek niskoemisyjnych lub zeroemisyjnych zasilanych LNG i bioLNG. Zakup śmieciarek zasilanych LNG i bioLNG ma przyczynić się do ochrony powietrza i ziemi, ponieważ tankowanie takich paliw ogranicza emisję zanieczyszczeń do środowiska oraz hałas. Obie zakupione śmieciarki mają posiadać dwie komory do zbierania dwóch frakcji jednocześnie. - Śmieciarka 50/50: Zabudowa skrzyniowa z urządzeniem załadowczym tylnym, przeznaczona będzie do zbierania odpadów komunalnych, surowców wtórnych, BIO oraz popiołu. Pojemność każdej z komór w proporcji 50/50 to minimum 10,5 m3. Możliwość jednoczesnego opróżnienia 2 pojemników 1100 litrów lub mniejszych pojemników, bez możliwości mieszania się frakcji odpadu. - Śmieciarka 70/30: Zabudowa przeznaczona do zbiórki odpadów komunalnych, surowców wtórnych, odpadów BIO, popiołu. Całkowita pojemność skrzyni ładunkowej min. 22 m3 z podziałem ok.1/3 strona węższa i ok. 2/3 strona szersza. Urządzenie załadowcze przystosowane do opróżniania pojemników od 80 do 1100 litrów po stronie szerszej i od 80 do 240 po stronie węższej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część - Zakup śmieciarki niskoemisyjnej lub zeroemisyjnej dwukomorowej o pojemności komór w proporcjach 50/50
Beschreibung: Przedmiotem I części zamówienia jest zakup śmieciarki niskoemisyjnej lub zeroemisyjnej dwukomorowej o pojemności komór w proporcjach 50/50. Pojazd fabrycznie nowy. Rok produkcji nie starszy niż 2025r. Planowana inwestycja to zakup śmieciarki niskoemisyjnych lub zeroemisyjnych zasilanych LNG i bioLNG. Zakup śmieciarek zasilanych LNG i bioLNG ma przyczynić się do ochrony powietrza i ziemi, ponieważ tankowanie takich paliw ogranicza emisję zanieczyszczeń do środowiska oraz hałas. Śmieciarka ma posiadać dwie komory do zbierania dwóch frakcji jednocześnie. - Śmieciarka 50/50: Zabudowa skrzyniowa z urządzeniem załadowczym tylnym, przeznaczona będzie do zbierania odpadów komunalnych, surowców wtórnych, BIO oraz popiołu. Pojemność każdej z komór w proporcji 50/50 to minimum 10,5 m3. Możliwość jednoczesnego opróżnienia 2 pojemników 1100 litrów lub mniejszych pojemników, bez możliwości mieszania się frakcji odpadu.
Los: LOT-0002
Titel: II część - Zakup śmieciarki niskoemisyjnej lub zeroemisyjnej dwukomorowej o pojemności komór w proporcjach 70/50
Beschreibung: Przedmiotem I części zamówienia jest zakup śmieciarki niskoemisyjnej lub zeroemisyjnej dwukomorowej o pojemności komór w proporcjach 70/50. Pojazd fabrycznie nowy. Rok produkcji nie starszy niż 2025r. Planowana inwestycja to zakup śmieciarki niskoemisyjnych lub zeroemisyjnych zasilanych LNG i bioLNG. Zakup śmieciarek zasilanych LNG i bioLNG ma przyczynić się do ochrony powietrza i ziemi, ponieważ tankowanie takich paliw ogranicza emisję zanieczyszczeń do środowiska oraz hałas. Śmieciarka ma posiadać dwie komory do zbierania dwóch frakcji jednocześnie. - Śmieciarka 70/30: Zabudowa przeznaczona do zbiórki odpadów komunalnych, surowców wtórnych, odpadów BIO, popiołu. Całkowita pojemność skrzyni ładunkowej min. 22 m3 z podziałem ok.1/3 strona węższa i ok. 2/3 strona szersza. Urządzenie załadowcze przystosowane do opróżniania pojemników od 80 do 1100 litrów po stronie szerszej i od 80 do 240 po stronie węższej.