2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na całodobowej ochronie przez okres 36 miesięcy terenu Akademii Marynarki Wojennej przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest - Usługa polegająca na całodobowej ochronie przez okres 36 miesięcy terenu Akademii Marynarki Wojennej przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (szczegółowy OPZ zawiera załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 691014-2024
Interne Kennung: AMW-KANC.SZP.2712.79.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa polegająca na całodobowej ochronie przez okres 36 miesięcy terenu Akademii Marynarki Wojennej przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (szczegółowy OPZ zawiera załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Usługa polegająca na całodobowej ochronie przez okres 36 miesięcy terenu Akademii Marynarki Wojennej przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną