30390-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wejherowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wejherowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wejherowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ. 3. Zamówienie zostanie dofinansowane ze środków dotacji celowej wynikającej z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia niniejszego postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. W przypadku uzyskania dofinasowania przez Zamawiającego Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność, w tym finansową, za utratę dofinansowania lub jego zmniejszenie przez instytucję dofinansowującą, jeśli będzie to wynikiem nieprawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności zwłoki Wykonawcy w jego realizacji.
Vorherige Bekanntmachung727755-2025
Interne KennungWZPiFZ.271.18.2025.BJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, a składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001