303916-2025 - Wettbewerb
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Samochód z drabiną mechaniczną SD30 – 4 szt.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSamochód z drabiną mechaniczną SD30 – 4 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu z drabiną mechaniczną SD30 – 4 sztuki. Postępowanie jest podzielone na 2 części: CZĘŚĆ A - 2 szt. CZĘŚĆ B - 2 szt. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załączniki nr 2A i 2B do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungWL.2371.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter
5. Los
LosLOT-0001
TitelSamochód z drabiną mechaniczną SD30 – 2 szt. (podwozie zwykłe)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu z drabiną mechaniczną SD30. CZĘŚĆ A - 2 szt. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 2A do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungCzęść A (podwozie zwykłe)
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelSamochód z drabiną mechaniczną SD30 – 2 szt. (podwozie niskie)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu z drabiną mechaniczną SD30. CZĘŚĆ B - 2 szt. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 2B do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungCzęść B (podwozie niskie)