See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software voor facilitaire opvolging
Beschreibung: Om de werking van de dienst Facilitair Beheer en van stad en OCMW Halle te optimaliseren wordt een overheidsopdracht uitgeschreven voor de aankoop en implementatie van software die de processen van facilitair beheer moet stroomlijnen. Stad en OCMW Halle werken op dit moment op verschillende manieren voor gebouwenbeheer, asset management, contractbeheer, voorraadbeheer, onderhoudsplanning, meldingenbeheer, werkorders en werkplanning, alsook voor de opmaak van aankoopdossiers overheidsopdrachten voor zowel leveringen, diensten als werken, die vaak een gevolg zijn van technische werken die dienen te gebeuren. Om dit facilitaire luik te uniformiseren en te optimaliseren wenst de organisatie hiervoor een softwarepakket aan te kopen. Stad en OCMW Halle wensen een reeds beschikbare software aan te kopen die over verschillende modules beschikt en waar een zekere vorm van flexibiliteit aanwezig is, maar waarbij maatwerk en bijkomende kosten voor dat maatwerk vermeden worden. De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtname van de anti-discriminatiewetgeving.
Interne Kennung: PPP01Y-1971/6157/2026468
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212420 Entwicklung von Software für das Facility Management und von Softwarereihen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026468_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (zaalverhuur met mogelijkheid van facturatie en facility beheer (inrichting, drank,...) Zie ook technische bepalingen)
303924-2026 - Mededinging
België – Diensten voor ontwikkeling van software en opvolgingssoftware voor faciliteitenbeheer – Software voor facilitaire opvolging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP01Y-1971/6157/2026468
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212420 Diensten voor ontwikkeling van software en opvolgingssoftware voor faciliteitenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026468_1
Opties: