2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliwa do środków transportowych eksploatowanych przez Zielonogórską Komunikację Powiatową Spółka z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywny, bezgotówkowy zakup paliw do pojazdów eksploatowanych przez Zielonogórską Komunikację Powiatową Spółkę z o.o. w Świdnicy. Planowane zamówienie obejmuje zakup około 500 000 litrów oleju napędowego ON (B7). Oprócz oleju napędowego do autobusów tankowany będzie produkt: AdBlue (lub równoważny. Przez równoważność Zamawiający rozumie produkt: roztwór mocznika i demineralizowanej wody, złożony z 32,5% tej pierwszej substancji oraz 67,5% wody - spełniający funkcję neutralizowania zanieczyszczeń emitowanych przez pojazdy z silnikami wysokoprężnymi) w ilości około 24 000 litrów. Zamawiający dopuszcza możliwość, tankowania produktu „Ad Blue” lub równoważnego bezpośrednio z dystrybutora na stacji paliw Wykonawcy znajdującej się w odległości do 14,5 km od siedziby Zamawiającego; alternatywnie Zamawiający dopuszcza możliwość nabycia produktu: „Ad Blue” lub równoważnego w odrębnych pojemnikach (nie bezpośrednio z dystrybutora) na stacji paliw znajdującej się w odległości do 7 km od siedziby Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP/03/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001