2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangen software schuldhulpverlening
Beschreibung: De aanleiding voor de aanbesteding is het aflopen van het contract van de huidige schuldhulpverleningssoftware. Opdrachtgever heeft tot doel om de huidige applicatie voor schuldhulpverlening te vervangen en de dienstverlening zonder onderbreking te continueren. Gouda wil de huidige on-premise applicatie vervangen door een SaaS-applicatie voor schuldhulpverlening. Budgetbeheer is nu uitbesteed en gaat Gouda mogelijk op termijn in eigen beheer uitvoeren. De applicatie moet ook hierin voorzien. In de nieuwe applicatie moeten zowel lopende als gesloten dossiers beschikbaar te zijn. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1391350
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een Europese Openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Software schuldhulpverlening
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad. Deze aanbesteding bestaat uit 1 perceel Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd