303983-2025 - Ergebnis
Polen – Schmieröle und Schmierstoffe – Dostawa produktów ropopochodnych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów ropopochodnych.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej umowy, zwanej dalej „Umową”, jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostarczeniem przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego fabrycznie zapakowanych produktów ropopochodnych zwanych dalej „Towarem”.
Vorherige Bekanntmachung: 149941-2025
Interne Kennung: Ki.240.209.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – oleje silnikowe i przemysłowe
Beschreibung: Zamówienie dotyczy sukcesywnych dostaw produktów ropopochodnych niezbędnych w eksploatacji pojazdów kolejowych, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Ki.240.209.2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – smary i inne produkty
Interne Kennung: Ki.240.209.2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – olej hydrauliczny
Interne Kennung: Ki.240.209.2025/3
Haupteinstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung