See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mini-udbud af Vaskemaskiner til Sterilcentralen_genudbud
Beschreibung: SterilCentralen På Panum, Københavns Universitet, ønsker at udskifte vores 6 eksisterende laboratorieopvaskemaskiner (Vaskedekontaminatorer) med nye maskiner. Udskiftningen er planlagt til at skulle foregå i foråret/sommeren 2026.
Interne Kennung: 043-1974/26-7000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: konkret indkøb på Dynamisk Indkøbssystem, jf. ubl § 105
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42716100 Waschanlagen
5. Los
Los: LOT-0000