See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu oraz wyposażenia medycznego w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Przedmiot zamówienia obejmuje następujący asortyment: Część nr 1 – Aparat EKG – 3 sztuki; Część nr 2 – Defibrylator – 1 sztuka; Część nr 3 – Kardiomonitory kompaktowo-modułowe wraz ze stacją monitorowania – 1 komplet ; Część nr 4 – Holtery – 6 sztuk; Część nr 5 – System do próby wysiłkowej wraz ze spirometrią – 1 komplet; Część nr 6 – Aparat do diagnostyki zaburzeń oddychania podczas snu – 1 sztuka; Część nr 7 – Aparat USG – 1 sztuka; Część nr 8 – Pulsoksymetr – 1 sztuka; Część nr 9 – Ergometr rowerowy – 1 sztuka; Część nr 10 – Monitor funkcji życiowych – 5 sztuk. Część nr 11 – Wózek do transportu pacjentów – 3 sztuki; Część nr 12 – Łóżko kardiologiczne wraz z materacem i szafką – 5 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy. Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się z ww. dokumentami przed złożeniem oferty oraz do ewentualnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w trybie zapytań do SWZ przed złożeniem oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych wyjaśnień na zapytania wykonawców. Wszystkie określone w Załączniku nr 1 do SWZ parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp. Zamawiający oczekuje produktów wysokiej jakości, spełniających wszystkie wymagane warunki podane w opisie przedmiotu zamówienia oraz spełniające wymagania funkcjonalne, zgodnie z jego przeznaczeniem. Parametry opisane w wymienionym formularzu należy traktować jako minimalne, co oznacza, że Wykonawca może zawsze zaoferować produkty o parametrach lepszych (przewyższających opisane parametry Zamawiającego). Przedmiot zamówienia zwany jest dalej „Przedmiotem Zamówienia” lub „Dostawą”
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33182100 Defibrillator, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33123200 Elektrokardiografen, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33124110 Diagnostiksysteme, 33112200 Ultraschallanlage, 33121000 System zur ambulanten Langzeitaufzeichnung, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33195100 Monitoren, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Aparat EKG – 3 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/1
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Defibrylator – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/pn/26/2
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Kardiomonitory kompaktowo-modułowe wraz ze stacją monitorowania – 1 komplet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 3 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/3
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Holtery – 6 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 4 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/4
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – System do próby wysiłkowej wraz ze spirometrią – 1 komplet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 5 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/5
Haupteinstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Aparat do diagnostyki zaburzeń oddychania podczas snu – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 6 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/6
Haupteinstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Aparat USG – 1 sztuka;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 7 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/7
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Pulsoksymetr – 1 sztuka;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 8 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/8
Haupteinstufung (cpv): 33121000 System zur ambulanten Langzeitaufzeichnung
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Ergometr rowerowy – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 9 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/9
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Monitor funkcji życiowych – 5 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 10 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/10
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – Wózek do transportu pacjentów – 3 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 11 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/11
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 – Łóżko kardiologiczne wraz z materacem i szafką – 5 sztuk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie opieki kardiologicznej poprzez doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w nowoczesny sprzęt medyczny”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 12 w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-04/PN/26/12
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten