2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw ciekłych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw ciekłych i gazu. 2. Przedmiot zamówienia składa się z trzech zadań, które mogą być realizowane łącznie lub oddzielnie tj.: Zadanie 1: Dostawa oleju napędowego Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego PN-EN 590 dla: 1) Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie w ilości 3.500 m³ / okres obowiązywania Umowy; 2) Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w ilości odpowiednio: - olej napędowy składowany w zbiornikach MZK Sp. z o.o. w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej 9 - PN-EN 590 w ilości 540 m³ / okres obowiązywania Umowy; - olej napędowy składowany na stacji paliw usytuowanej na terenie Regionalnego Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie ul. Łubuszan 80 - PN-EN 590 w ilości 168 m³ / okres obowiązywania Umowy. 3) Miejskiej Energetyki Cieplnej Sp. z o.o w ilości 65 m³ / okres obowiązywania Umowy. Olej napędowy składowany będzie w zbiornikach MZK Sp. z o.o. w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej 9 Dostarczany olej napędowy musi spełniać wymagania aktualnie obowiązujących Polskich Norm tj. PN-EN 590 oraz wymagania jakościowe dla olejów napędowych określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. rok 2024 poz. 1018 t.j.). Parametry techniczne i chemiczne dostarczanego oleju napędowego nie mogą być gorsze, niż określone w załącznikach do przywołanego wyżej Rozporządzenia. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca: 1)dostarczał przedmiot zamówienia na koszt własny, na stacje paliw MZK Spółka z o.o. w Koszalinie, przy ul. Gnieźnieńskiej 9 i przy ul. Wąwozowej 1a oraz na teren Regionalnego Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie ul. Łubuszan 80. 2) dostarczał przedmiot zamówienia autocysternami, wyposażonymi w zalegalizowane liczniki oraz węże zapewniające hermetyzację przy zlewaniu paliwa; 1)realizował dostawy sukcesywnie, na podstawie zamówienia złożonego przez Zamawiającego, w ciągu 2 dni liczonych od daty złożenia zamówienia. 2)Wykonawca zobowiązany jest, do każdej dostawy dołączyć świadectwo jakości (orzeczenie laboratoryjne) dostarczonego oleju napędowego. Dostarczane benzyny muszą spełniać wymagania aktualnie obowiązujących Polskich Norm tj. PN-EN 228 oraz wymagania jakościowe dla benzyn silnikowych określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. rok 2024, poz. 1018 t.j.). Parametry techniczne i chemiczne dostarczanych paliw nie mogą być gorsze, niż określone w załącznikach do przywołanego wyżej Rozporządzenia. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca: 1)dostarczał przedmiot zamówienia na koszt własny, na stacje paliw MZK Spółka z o.o. w Koszalinie, przy ul. Gnieźnieńskiej 9 oraz przy ul. Wąwozowej 1a. 2)dostarczał przedmiot zamówienia autocysternami, wyposażonymi w zalegalizowane liczniki oraz węże zapewniające hermetyzację przy zlewaniu paliwa; 3)realizował dostawy sukcesywnie, na podstawie zamówienia złożonego przez Zamawiającego, w ciągu 2 dni liczonych od daty złożenia zamówienia. 4)Wykonawca zobowiązany jest, do każdej dostawy dołączyć świadectwo jakości (orzeczenie laboratoryjne) dostarczonego paliwa. Zadanie 3: Dostawa gazu skroplonego LPG Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazu skroplonego (LPG) na stacje paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie, w ilości 500.000 litrów w okresie obowiązywania umowy. Dostarczany gaz skroplony (LPG) musi: 1) Spełniać Polską Normę dla gazu skroplonego (LPG): PN-EN 589+A1:2022-07; 2) Spełniać wymagania jakościowe dla gazu skroplonego (LPG) określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 2 pkt. 3 Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 roku o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz. U. z 2024 roku poz. 1209 t.j.), a w szczególności określone w: - Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 14 kwietnia 2016 roku w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego LPG (Dz. U. z 2024 roku poz. 744); - Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 31 stycznia 2007 roku w sprawie sposobu pobierania próbek gazu skroplonego (Dz. U. z 2007 roku nr 44 poz. 279); - Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 17 stycznia 2017 roku w sprawie metod badania jakości gazu skroplonego LPG (Dz. U. z 2021 roku poz. 2502). - być zgodny z nowelizowanymi, w trakcie obowiązywania umowy, normami i przepisami określającymi wymagania jakościowe. Wykonawca wskaże producenta gazu skroplonego (LPG) i/lub dystrybutora, od którego będzie nabywał gaz skroplony (LPG) celem odsprzedaży Zamawiającemu, poprzez złożenie stosownego oświadczenia. Oświadczenie to jest elementem oferty. Jeżeli Wykonawca jest równocześnie producentem gazu skroplonego (LPG) – składa oświadczenie, iż jest producentem gazu skroplonego (LPG) i że gaz skroplony (LPG) dostarczany Zamawiającemu pochodzi z własnej produkcji. Wykonawca złoży także oświadczenie, iż oferowany gaz skroplony (LPG) jest wytworzony zgodnie z normami, o których mowa w pkt 1) i 2) i transportowany zgodnie z wymaganiami przepisów szczegółowych o transporcie materiałów niebezpiecznych, określonymi w umowie ADR, oświadczenie to musi być załączone do oferty. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca: 1)dostarczał przedmiot zamówienia: a)spełniający wymagania określone w SWZ; b)autocysternami, wyposażonymi w zalegalizowane liczniki oraz węże zapewniające hermetyzację przy zlewaniu gazu skroplonego LPG; c)na koszt własny, na stacje paliw MZK Spółka z o.o. w Koszalinie, przy ul. Gnieźnieńskiej 9 oraz przy ul. Wąwozowej 1a. 2)realizował dostawy sukcesywnie, na podstawie zamówienia złożonego przez Zamawiającego pocztą elektroniczną, w ciągu 2 dni roboczych liczonych od daty złożenia zamówienia. 3)Wykonawca zobowiązany jest, do każdej dostawy dołączyć świadectwo jakości (orzeczenie laboratoryjne) dostarczonego gazu. Świadectwo jakości musi zawierać wyniki analiz parametrów określonych w Rozp Ministra Energii z dnia 14.04.2016 roku.
Interne Kennung: NO.2210.06.2025.JP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju napędowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego PN-EN 590 dla: 1) Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie w ilości 3.500 m³ / okres obowiązywania Umowy; 2) Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w ilości odpowiednio: - olej napędowy składowany w zbiornikach MZK Sp. z o.o. w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej 9 - PN-EN 590 w ilości 540 m³ / okres obowiązywania Umowy; - olej napędowy składowany na stacji paliw usytuowanej na terenie Regionalnego Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie ul. Łubuszan 80 - PN-EN 590 w ilości 168 m³ / okres obowiązywania Umowy. 3) Miejskiej Energetyki Cieplnej Sp. z o.o w ilości 65 m³ / okres obowiązywania Umowy. Olej napędowy składowany będzie w zbiornikach MZK Sp. z o.o. w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej 9 Dostarczany olej napędowy musi spełniać wymagania aktualnie obowiązujących Polskich Norm tj. PN-EN 590 oraz wymagania jakościowe dla olejów napędowych określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. rok 2024 poz. 1018 t.j.). Parametry techniczne i chemiczne dostarczanego oleju napędowego nie mogą być gorsze, niż określone w załącznikach do przywołanego wyżej Rozporządzenia. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca: 1) dostarczał przedmiot zamówienia na koszt własny, na stacje paliw MZK Spółka z o.o. w Koszalinie, przy ul. Gnieźnieńskiej 9 i przy ul. Wąwozowej 1a oraz na teren Regionalnego Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie ul. Łubuszan 80. 2) dostarczał przedmiot zamówienia autocysternami, wyposażonymi w zalegalizowane liczniki oraz węże zapewniające hermetyzację przy zlewaniu paliwa; 1) realizował dostawy sukcesywnie, na podstawie zamówienia złożonego przez Zamawiającego, w ciągu 2 dni liczonych od daty złożenia zamówienia. 2) Wykonawca zobowiązany jest, do każdej dostawy dołączyć świadectwo jakości (orzeczenie laboratoryjne) dostarczonego oleju napędowego.
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa benzyny bezołowiowej 95 oraz benzyny bezołowiowej 98
Beschreibung: Zadanie 2: Dostawa benzyny bezołowiowej 95 oraz benzyny bezołowiowej 98 Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny bezołowiowej 95 oraz benzyny bezołowiowej 98 dla: 1) Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie w ilości odpowiednio: - benzyna bezołowiowa 95 - PN-EN 228 w ilości 1700 m³ / okres obowiązywania Umowy; - benzyna bezołowiowa 98 - PN-EN 228 w ilości 210 m³ / okres obowiązywania Umowy. 2) Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. - benzyna bezołowiowa 95 składowana w zbiornikach MZK Sp. z o.o. w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej 9 - PN-EN 228 w ilości 15 m³ / okres obowiązywania Umowy; 3) Miejskiej Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. - benzyna bezołowiowa 98 składowana w zbiornikach MZK Sp. z o.o. w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej 9 - PN-EN 228 w ilości 7,2 m³ / okres obowiązywania Umowy. Dostarczana benzyna bezołowiowa 95 musi spełniać wymagania aktualnie obowiązujących Polskich Norm tj. PN-EN 228 oraz wymagania jakościowe dla benzyn silnikowych określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. rok 2024, poz. 1018 t.j.). Parametry techniczne i chemiczne dostarczanych paliw nie mogą być gorsze, niż określone w załącznikach do przywołanego wyżej Rozporządzenia. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca: 1) dostarczał przedmiot zamówienia na koszt własny, na stacje paliw MZK Spółka z o.o. w Koszalinie, przy ul. Gnieźnieńskiej 9 oraz przy ul. Wąwozowej 1a. 2) dostarczał przedmiot zamówienia autocysternami, wyposażonymi w zalegalizowane liczniki oraz węże zapewniające hermetyzację przy zlewaniu paliwa; 3) realizował dostawy sukcesywnie, na podstawie zamówienia złożonego przez Zamawiającego, w ciągu 2 dni liczonych od daty złożenia zamówienia. 4) Wykonawca zobowiązany jest, do każdej dostawy dołączyć świadectwo jakości (orzeczenie laboratoryjne) dostarczonego paliwa. Dostarczana benzyna 98 musi spełniać wymagania aktualnie obowiązujących Polskich Norm tj. PN-EN 228 oraz wymagania jakościowe dla benzyn silnikowych określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. rok 2024, poz. 1018 t.j.). Parametry techniczne i chemiczne dostarczanych paliw nie mogą być gorsze, niż określone w załącznikach do przywołanego wyżej Rozporządzenia. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca: 1) dostarczał przedmiot zamówienia na koszt własny, na stacje paliw MZK Spółka z o.o. w Koszalinie, przy ul. Gnieźnieńskiej oraz przy ul. Wąwozowej 1a. 2) dostarczał przedmiot zamówienia autocysternami, wyposażonymi w zalegalizowane liczniki oraz węże zapewniające hermetyzację przy zlewaniu paliwa; 3) realizował dostawy sukcesywnie, na podstawie zamówienia złożonego przez Zamawiającego, w ciągu 2 dni liczonych od daty złożenia zamówienia. 4) Wykonawca zobowiązany jest, do każdej dostawy dołączyć świadectwo jakości (orzeczenie laboratoryjne) dostarczonego paliwa.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa gazu skroplonego LPG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazu skroplonego (LPG) na stacje paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie, w ilości 500.000 litrów w okresie obowiązywania umowy. Dostarczany gaz skroplony (LPG) musi: 1) Spełniać Polską Normę dla gazu skroplonego (LPG): PN-EN 589+A1:2022-07; 2) Spełniać wymagania jakościowe dla gazu skroplonego (LPG) określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 2 pkt. 3 Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 roku o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz. U. z 2024 roku poz. 1209 t.j.), a w szczególności określone w: - Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 14 kwietnia 2016 roku w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego LPG (Dz. U. z 2024 roku poz. 744); - Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 31 stycznia 2007 roku w sprawie sposobu pobierania próbek gazu skroplonego (Dz. U. z 2007 roku nr 44 poz. 279); - Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 17 stycznia 2017 roku w sprawie metod badania jakości gazu skroplonego LPG (Dz. U. z 2021 roku poz. 2502). - być zgodny z nowelizowanymi, w trakcie obowiązywania umowy, normami i przepisami określającymi wymagania jakościowe. Wykonawca wskaże producenta gazu skroplonego (LPG) i/lub dystrybutora, od którego będzie nabywał gaz skroplony (LPG) celem odsprzedaży Zamawiającemu, poprzez złożenie stosownego oświadczenia. Oświadczenie to jest elementem oferty. Jeżeli Wykonawca jest równocześnie producentem gazu skroplonego (LPG) – składa oświadczenie, iż jest producentem gazu skroplonego (LPG) i że gaz skroplony (LPG) dostarczany Zamawiającemu pochodzi z własnej produkcji. Wykonawca złoży także oświadczenie, iż oferowany gaz skroplony (LPG) jest wytworzony zgodnie z normami, o których mowa w pkt 1) i 2) i transportowany zgodnie z wymaganiami przepisów szczegółowych o transporcie materiałów niebezpiecznych, określonymi w umowie ADR, oświadczenie to musi być załączone do oferty. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca: 1) dostarczał przedmiot zamówienia: a) spełniający wymagania określone w SWZ; b) autocysternami, wyposażonymi w zalegalizowane liczniki oraz węże zapewniające hermetyzację przy zlewaniu gazu skroplonego LPG; c) na koszt własny, na stacje paliw MZK Spółka z o.o. w Koszalinie, przy ul. Gnieźnieńskiej 9 oraz przy ul. Wąwozowej 1a. 2) realizował dostawy sukcesywnie, na podstawie zamówienia złożonego przez Zamawiającego pocztą elektroniczną, w ciągu 2 dni roboczych liczonych od daty złożenia zamówienia. 3) Wykonawca zobowiązany jest, do każdej dostawy dołączyć świadectwo jakości (orzeczenie laboratoryjne) dostarczonego gazu. Świadectwo jakości musi zawierać wyniki analiz parametrów określonych w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 14.04.2016 roku (Dz. U. z 2024 roku poz. 744).
Interne Kennung: Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)