See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do Centrum Symulacji Medycznych na cele Wydziału Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego – cz. I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do Centrum Symulacji Medycznych na cele Wydziału Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego – cz. I. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zwanych dalej w SWZ Pakietami. 2. Nazwa Pakietów: Pakiet 1 – Dostawa defibrylatora; Pakiet 2 – Dostawa respiratora; Pakiet 3 – Dostawa drobnego sprzętu; Pakiet 4 – Dostawa inkubatora otwartego; Pakiet 5 – Dostawa drobnego sprzętu. 3. W związku z tym, każdy wyspecyfikowany w SWZ Pakiet (5), należy traktować, jako oddzielny przedmiot zamówienia (oddzielne zamówienia), wszelkie postanowienia znajdujące się w SWZ dotyczące oferty należy rozumieć jako oferty częściowej. Zamawiający nie wprowadza ograniczeń w zakresie liczby pakietów zamówienia, na które wykonawca może złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby pakietów, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi odpowiednio Załącznik nr 2.1 - 2.5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych (Załącznik nr 2.1 – 2.5 do SWZ) są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.
Vorherige Bekanntmachung: 162073-2026
Interne Kennung: POUZ -361/343/2025/WM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33152000 Inkubatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Dostawa defibrylatora
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych - Załącznik nr 2.1do SWZ są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Dostawa respiratora
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi odpowiednio Załącznik nr 2.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych - Załącznik nr 2.2 do SWZ są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Dostawa drobnego sprzętu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi odpowiednio Załącznik nr 2.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych - Załącznik nr 2.3 do SWZ są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Dostawa inkubatora otwartego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych - Załącznik nr 2.4 do SWZ są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Dostawa drobnego sprzętu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych - Załącznik nr 2.5 do SWZ są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.