2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering hulpmiddelen 2025-2029
Beschreibung: De opdrachtgever van de opdracht is de Gemeente Aalten. De opdracht betreft de uitvoering van de levering van hulpmiddelen in de gemeente Aalten voor de periode november 2025-2029. Deze aanbesteding vindt plaats op basis van de geldende Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012). onbekend
Interne Kennung: LV2025-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: De levering van hulpmiddelen
Beschreibung: De levering van hulpmiddelen zoals beschreven in de aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan maximaal 2x met 1 optiejaar worden verlengd.