See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud hoofdgemalen en drukrioolgemalen - Gemeente Eersel
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit preventief en correctief onderhoud van alle mechanische riolering van pompen, gemalen en randvoorzieningen in de gemeente Eersel. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Eersel en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 6 jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 mei 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na het verstrijken van de initiële looptijd van de Overeenkomst kan de Gemeente eenzijdig, twee keer, de Overeenkomst verlengen met twee jaar. Indien de Gemeente gebruik wil maken van deze verlengingsoptie laat zij dit uiterlijk 6 maanden voor het einde van de betreffende contractperiode schriftelijk aan Contractant weten.
304058-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met afvalwater – Onderhoud hoofdgemalen en drukrioolgemalen - Gemeente Eersel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties: