2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 pro region východní Čechy - finanční leasing
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opravy, servis a údržba vozidel M1 a N1 vozového parku zadavatele pořízeného formou finančního leasingu, a to pro region východní Čechy. Na základě výsledku zadávacího řízení budou s vybraným dodavatelem uzavřeny dvě rámcové dohody (dále jen „smlouvy“), každá s max. třemi dodavateli (kteří se dle hodnocení umístí na prvních 3 místech), jedna pro Českou poštu, s.p. (na dobu 36 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy nebo do vyčerpání finančního limitu uvedeného v odst. 3.8 smlouvy), druhá pro Českou poštu, s.p., Odštěpný závod Balíkové služby (na dobu 24 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy nebo do vyčerpání finančního limitu uvedeného v odst. 3.8 smlouvy).
Interne Kennung: 120250038
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001