2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging afronding onderhandelingsprocedure zonder aankondiging en kennisgeving vrijwillige transparantie vooraf inzake Analyse- en Adviesteam voor de inzet van Intensieve Ambulante Systeeminterventies (IAS)
Beschreibung: Deze kennisgeving wordt gepubliceerd om te voldoen aan het transparantiebeginsel en om marktpartijen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de voorgenomen gunning aan Stichting Elker, Stichting Accare en Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg. De aanbestedende dienst is van oordeel dat er geen daadwerkelijke mededinging mogelijk is om technische redenen. Voor nadere informatie over deze onderbouwing verwijzen wij u naar de bijlage. De verwachte opdrachtwaarde bedraagt € 19.800.000 exclusief btw. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Analyse- en Adviesteam voor de inzet van Intensieve Ambulante Systeeminterventies (IAS)
Beschreibung: Een Analyse- en Adviesteam voor de inzet van Intensieve Ambulante Systeeminterventies (IAS), zoals beschreven in de bijlage. De verwachte opdrachtwaarde bedraagt € 19.800.000 exclusief btw. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1